Hızlı İletişim

Hakkımızda

                                        Mabilnakit Hakkımızda

 

Mobil Ödeme Bozumu
Mobil ödeme bozum
Türkcell mobil ödeme bozum
Vodafone mobil ödeme bozum
Türk telekom mobil ödeme bozum
7/24 BOZUM GÜVENLİ VE ÖDEME GARANTİLİ MOBİL ÖDEME NAKİTE ÇEVİRME

Güven, Hız ve Net işlem ile Mabilnakit.com sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Mobil ödeme bozum kurumsal hizmet politikamız ile tecrübe ve güvene bağlı olarak anlık yapılmaktadır. Mabil nakit anlık ödeme ile mobil ödeme bakiyelerinizi nakite çevrilmektedir. Türkcell mobil ödeme bozdurma , vodafone mobil ödeme bozum, Türk Telekom Mobil ödeme bozumu, paycell bozumu, papara bozumu, razer gold bozum ve oldubil bakiye bozumları geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

  • Türkcell mobil ödeme bozdurma
  • Türkcell paycell 500 600 mobil ödeme bozumu
  • Türkcell tl transferi nakite çevirme
  • Türk Telekom Mobil ödeme bozdurma
  • Türk Telekom Tl transferi nakite çevirme (mobil ödemesini bizde bozanlar için hizmet verilir)
  • Türk telekom sms ile bozum
  • Vodafone mobil ödeme bozdurma
  • Vodafone Pay Bozum nakite çevirme
  • Oldubil Bakiye Bozumu

    10-Razer gold oyun pini nakite çevirme

    11-Onaysız içinde bakiye olan papara hesabı bozumu

 

     Gün geçtikçe yeni nakite çevirme işlemlerimiz devam etmektedir. Türk Telekom Tl nakitte çevirme kısmında gösterilen hassasiyetimizi açıklamak isteriz. Bu kısımda telefon dolandırıcıları veya telefon hırsızlığı yapan kişiler Türk Telekom uygulaması üzerinden sizin bilgilerinizi ele geçirip haberiniz olmadan tl transferi yapabilir. Bu konuda türk telekom tek şifre veya şifrelerinizi kim olursa olsun kesinlikle vermeyiniz. Haberiniz olmadan aylık 150 tl transfer etme hakkınız başka birisinin hesabına gönderilebilir. Türk telekom mobil ödeme bozdurma yapmakta isteyen kişiler ise mutlaka hat sahibi olmalı yada hattına gelen sms e onay vermelidir. Bu şekilde yapılan işlemlerde kişinin telefonu en az 5 dakika başkasında olması ve gelen sms e de onay vermesi gereklidir. Bu durumda da gene mobil ödeme bir nebze olsun mabilnakit adresi olarak almaya çalıştığımız güvenlik önlemlerinden olmaktadır.

Mabilnakit mobil bozum sektöründe hızla ilerleyen dinamik yapısı ile günde ortalama 500 üzerinde başarılı mobil ödeme bozumu işlemi gerçekleştirmektedir. Ekip şeklinde 7/24 hizmet sunan mabilnakit günün her saatinde ihtiyacınız olan nakite giden en kestirme yolmaktadır. Bu anlamda rakiplerimiz gibi geceleri sadece dolandırıcılara bırakmayarak anlık işlemler devamında ödemeniz yapılmaktadır. Mabilnakit mobil ödeme bozum sitemiz meyt org adresimizin yan kuruluşu olmaktadır. Meyt org güvencesi ile mabilnakit sitemiz hizmete devam etmektedir. İşlemlerde kesinlikle her hangi bir şekilde ikilemde veya şüpheye düşmeden anlık olarak ödemeniz yapılır.

Vodafone mobil ödeme bozdurma gene sms ile yapmış olduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır.  Vodafone bozum işleminde ise sms ile işlem yapılmasından dolayı oranları Türkcell, türk telekom mobil ödeme bozdurmaya göre biraz düşük olmaktadır. Bu konuda gösterecek olduğunuz hassasiyete saygımız olduğundan dolayı sizlere en fazla nakit ulaşmasına yardımcı olmak için ekiplerimiz farklı yollar ile mobil ödemeniziz nakite çevirmeyi denemektedir.

İletişime Geçiniz
Merhaba size nasil yardımcı olabiliriz?
Şimdi aktifim ve size yardımcı olabilirim.