Hızlı İletişim

Merak Edilenler

Mobil Ödeme Bozdurma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Mobil Ödeme Nedir?

 Mobil ödeme haberleşme operatörlerinin alış verişlerde kullanılmak için kullanıcılarına sağladıkları ödeme bakiyesidir.

Her Operatörde Mobil Ödeme Olur mu?

Evet her faturalı operatörde mobil ödeme bakiyesi bulunur.

Faturasız hatlarda mobil ödeme bakiyesi ne kadardır?

 Faturasız ön ödemeli olan hat sahipleri Hatlarında yer alan miktar kadar mobil ödeme yapabilirler.

Türkcell mobil ödeme nakite çevirme nasıl yapılır?

 Türkcell mobil ödeme nakite çevirme işlemleri paycell uygulaması içinden yapılır.

Türk telekom mobil ödeme nakite çevirme nasıl yapılır?

 Tarafımızdan size bozum yapmak istediğiniz miktarın içinde yer aldığı sms iletilir işlemi kişiler kendileri yapar. Yada 2. Yöntem ise sms ile işlem yapılır onayınıza sms gelir ve sizin onaylamanız ile işlem sonlanır.

Vodafone mobil ödeme bozdurma nasıl yapılır?

Vodafone pay işlemleri nakite çevirme işlemlerinde sadece sms ile işlem yapılır tarafınıza sms gönderilir ve onaylamanız sonrasında işlem ödemenizi almanız ile sonlanır.

Türkcell mobil ödeme nakite çevirme oranları nedir?

 Türkcell paycell mobil ödeme bozdurma işlemlerinde oranlar genelde yüzde 60 civarında olmaktadır. Anlık olarak oran değişebilir fakat genelde yüzde 60 bozum miktarınızdan size net ödeme yapılır

Türk telekom mobil ödeme bozdurma oranları nedir? Türk telekom mobil bozumda da gene Türkcell de olduğu gibi bozum oranları yüzde altmış size yapaılan net ödeme olmaktadır.

Vodafone mobil ödeme oranları nedir?

Vodafone sms bedeli fazla alınmasından dolayı oranları düşük olmaktadır. Yüksek oranları olan dolandırıcılardan uzak durununuz. Makul ödenebilecek oran yüzde 40 veya 45 olmaktadır.

Mobil Ödeme de önden ödeme yapılır mı?

 Maalesef ne meyt org adresi mizden nede mabilnakit adresimizden önden ödeme yapılmaz.

Mobil Ödeme Sonrasında ödemem gelir mi?

 Meyt org ve mabilnakit sitemiz üzerinden veya whatsap hattımızdan yapacak olduğunuz her işlem sonrasında kesinlikle ÖDEMEMİZ ANLIK YAPILIR.

Mobil ödeme yaptım ödemem yapılmadı ne yapabilirim?

 Öncelikle bu şekilde bir sorun yaşadıysanız DOLANDIRICI olan bir siteden veya whatsap hattından işlem yapmışsınızdır. Hakkınızı aramayı deneyebilirsiniz lakin birçoğu işletme hesabı veya yurt dışı hat kullandıklarından dolayı ulaşılması imkansız olmaktadır.

Size Nasıl Güvenebilirim?

 Mobil ödeme konusunda şikayet konularını inceleyebilirsiniz. Mabilnakit veya meyt adresi hakkında şikayet bulmazsınız. Bunun yanında kullanmakta olduğumuz whatsap numaramız 2019 yılından günümüze kadar kullandığımız mobil ödeme bozum whatsap numarası olarak görevine devam etmektedir.  Bunun yanında anlık olarak kullanmış olduğumuz canlı destekten tüm detaylı şekilde işlemlerinizi adım adım takip edebilirsiniz.

Mobil Ödeme Güvenli Site Nasıl Belli Olur?

 Mobil ödeme de en güvenli olan adresin birincisinde şuan bulunuyorsunuz diğeri de meyt org adresidir. Mabilnakit ve meyt adresi haricinde her hangi bir site hakkında en küçük fikrimiz veya dirsek temasımız yoktur. Bu nedenle öncelikle güvenli sitelerden oranları alınız. Çok yüksek oran öneren sitelerden uzak durunuz. Google reklamları ile ilk sayfanın tepesinde yer alan adreslerden uzak durunuz. Net bir şekilde forum veya farklı bir yerden size referans gösteremiyor ise onlardan uzak durunuz. Tüm bunlardan sadece uzak kalabilmeniz için ise Mutlaka işlemlerinizi meyt org veya mabilnakit adreslerinden işlemlerinizi yapınız.

Mobil bozum esnasında verilen bilgilerim saklı kalır mı?

 Kesinlikle işlemler esnasında vermiş olduğunuz bilgiler direk silinmektedir. Her hangi bir şekilde resmi olmayan 3. Kişiler ile paylaşım yapılmaz.

Ödeme kanıtı olarak dekont atabilir misiniz?

Kesinlikle hayır sizin bilgilerinizin nasıl başkaları ile paylaşılması hoşunuza gitmez ise karalanmış veya üstü çizilmiş şekilde de olsa size dekont gönderilmez.

İletişime Geçiniz
Merhaba size nasil yardımcı olabiliriz?
Şimdi aktifim ve size yardımcı olabilirim.