Hızlı İletişim

Mobil Nakit Bozum Mabil Nakit Güvenli Adresinde

Mobil nakit bozum, mobil bozum,güvenli bozum,

Mobil Nakit Bozum; faturalı Türkcell, Türk Telekom ve vodafone hatlarında yer alan mobil ödeme bakiyesinin bozum işlemine verilen isimdir. Türk Telekom için uygulaması üzerinden bakiyenizi rahatlıkla görebilirken Türkcell için ise Paycell uygulaması üzerinden mobil ödeme bakiyenizi görebilirsiniz. Vodafone mobil nakit bozum bakiyenizi ise vodafone yanımda uygulaması üzerinden görebilirsiniz. Aynı yerlerden de gene mobil ödeme bakiyesinin kullanılmasını açma ve kapama işleme yapabilirsiniz. Mobil bozum yapılmayacak ise mobil ödeme kullanımının kapalı durumda olması sizlerin hat güvenliği için önemlidir. Burada sizden izinsiz olarak mobil nakit bozum işlemi yapılmasının önüne geçmeniz sağlanmaktadır.

Bozum işlemlerinde birçok şikayet forumunda yer alan konular bulunmaktadır. Burada yer alan bozum şikayetlerinde yüzde 90’ı nakit bozum işlemi yapıldığı fakat kendileri tarafından bu işlemin yapılmadığı yönünde olmaktadır. Yapılan hiçbir mobil bozum işlemi hat kullanıcısı tarafından onay verileme den gerçekleşmez. Mobil ödeme bozdurma hattınızdan yapılmış ve sizin dışınızda yapılan bir işlemse eğer öncelikle nakit bozum işleminin hangi gün ve hangi saate yapıldığını kontrol ediniz. Kontrol ettiğinizde mobil ödeme bozum saatiniz gecenin bir saatinde yapılmış ve siz bu durumdan haberdar değilseniz yakın çevrenizde olan kişilerden başlayarak olayı sorgulamaya başlayabilirsiniz. İkinci karşılaşılan nakit bozum vakası ise bozumun yapıldığı saat ve dakika da her hangi bir tamir yerine hattınız bırakıldı mı? Türk Telekom için gene tl transferi yani kontör gönderilmesi şeklinde bozum yapılmaktadır. Burada tamirci veya kın çevrenizde olan bir kişinin yada sizin, daha önce işlem yapılması için Türk Telekom uygulama şifresini başkasına vermiş olmanız gereklidir. Bu şekilde verdiğiniz şifre ile çok rahat hesabınızdan Türk Telekom için 150 eski tabir ile kontör yeni tabir ile tl transferi yapılır. Bunun her hangi bir yerde telefonunuz ile ilgili Türk Telekom uygulaması üzerinden işlem yapıldı ve sizde şifreyi verdiyseniz işleminizden hemen sonra Türk Telekom uygulama şifrenizi değiştiriniz. Uygulamadan şifrenizi değiştirerek tüm cihazlardan çıkış yapılmasını isteyin.

Asıl sorun oluşturulan kısım ise mobil ödeme kısmının nakit bozum ile yapılmış olmasıdır. Nakit bozum için genelde limitler bin tl üzerinde olmaktadır. Bu bakiyenin direk içinde bulunulan dönem borcuna eklenmesi ile bir de mobil ödeme dolandırıcı site ise o zaman borç can yakmaktadır. Nakit bozum ile elinize geçecek olan para sizlerin anlık sıkışıklık durumundan kurtulmanızı sağlar. Fakat ödemeniz yapılmaz ise işler vahim olmaktadır ki onun için güvenli bozum adresimiz den şimdi canlı destekten veya whatsap hattından direk destek alabilirsiniz. Destek almak istediğiniz kısımlar ile ilgili çekinmeden günün her saatinde yardım talep edebilirsiniz. Mobil nakit bozum veya razer gold bozdurma veya farklı bozumlarda yardım her zaman koşulsuz olarak destek verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geçiniz
Merhaba size nasil yardımcı olabiliriz?
Şimdi aktifim ve size yardımcı olabilirim.