Hızlı İletişim

Türk Telekom Nakit Avans Faturaya Yansıtılarak Nakit Almak

Türk Telekom nakit avans, Faturaya yansıtarak nakit, türk telekom nakit avans almak, türk telekom mobil ödeme nakit avans almak,

Türk telekom nakit avans şeklinde işlemi aslında kısa süren ama karmaşık olarak bilinen faturaya yansıtılarak nakit alınmasıdır. Haberleşme sektöründe yer alan Türk Telekom mobil ödeme seçeneğinde yer alan mobil harcama bakiyesi nakite çevrilmesidir. Bu kısımda önemle gene üzerinde durulması gereken kısım ön ödemeli yani faturasız hatlarda mobil ödeme için kullanıcısına sunulan bir bakiye yoktur. Özellikle Türk Telekom ön ödemeli hatların mobil ödeme bakiyesi olarak sekiz yüz lira görülmektedir. Bu bakiye hattınıza 800 tl nakit yüklersiniz ve onu alışverişlerde kullanabilirsiniz demektir. Bu konuda nasıl kullanırım nerede geçerli şeklinde onlarca soru geldiğinden dolayı açıklamak zorunlu olunmuştur. Faturaya yansıtarak nakit almak ise gene Türk Telekom mobil ödeme bozdurma işlemlerinde yapılan bir dönüşüm işlemidir.

Birçok farklı platformda mobil ödeme bakiyesi üzerinden dolandırılan kişilerin mesajları görülmektedir. Öncelikle mobil ödemenin yapılabilmesi için kişinin kendisi tarafından hattının mobil ödemeye açılması gerekmektedir. Bunun yanında mobil ödeme ile harcama yapılması sırasında sizlere onay için KESİNLİKLE sms gelir ve kişi kendisi onay vermedikten sonra mobil ödeme işlemi gerçekleşmez. Farkında olmadan faturaya yansıtarak nakit almak veya mobil ödeme bozdurma yapmanın imkanı yoktur. Sadece Türk Telekom kullanıcıları için sistemlerinde olan tek acık kontör transferi şeklinde yapılan kısım olmaktadır. Uygulamaya giriş için gerekli olan şifreler kötü niyetli kişilerin eline geçmesi ile kişilerin rızası olmadan KONTÖR transferi yapılabilmektedir. Türk Telekom nakit avans alınması kısmında ise kesin bir şekilde kişinin telefonuna gelen sms i onay vermesi gerekli olmaktadır.

Türk Telekom Faturaya Yansıtarak Nakit Almak

Telekom tarafından kullanıcılarına sunulan alış veriş kredisi gene faturaya yansıtılmaktadır. İçinde bulunulan fatura dönemine yapmış olduğunuz harcama direk olarak yansıtılmaktadır. Faturanın taksitlere bölünmesi Türk Telekom nakit avans harcamasında söz konusu değildir. Şimdi asıl soru ise Türk Telekom nakit avans nasıl alınır? Bu kısımda öncelikle Türk Telekom’un kendi platformu olan Playstor a telefon numarası ve mail ile üye olması gereklidir. Devamında bozum yapmak istediği kişi veya firmaya alabileceği ürünü sorması kalmaktadır.

Genelde epin alışı şeklinde talep yapılmaktadır. Bir nevi siz faturanıza yansıtarak oyun epini alır ve bunu başkasına satarsınız. Mabil nakit olarak bu kısımda bozum yapılmadan önce mutlaka görüşmeyi canlı destek veya whatsap hattından gerçekleştiriniz. Bazı kişiler veya mobil ödeme bozdurma yerleri kodunuzun alınması sonrasında engellenmenizi yapmaktadır. Bu şekilde bir durum ile karşılaşmamak için mabil nakit whatsap ve canlı destekten faturaya yansıtarak nakit alma detaylarını anlık öğrenebilirsiniz. Türk telekom nakit avans direk atm den veya bankadan çekilen bir avans işlemi değildir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geçiniz
Merhaba size nasil yardımcı olabiliriz?
Şimdi aktifim ve size yardımcı olabilirim.