Hızlı İletişim

Mobil Bozum Nedir Nasıl Yapılır Siteleri Hangisi

Mobil bozum 3 GSM operatörünün market alışverişi yapılması için kullanıcılarının faturasına yansıtılan alışveriş kredisidir. Mobil bozum nasıl ve nerede yapılır marketleri.

Mobil bozum GSM operatörlerinin faturalı hat sahiplerine sağlamış oldukları ve faturasına yansıtılarak yapılan harcamaya denilir. Ön ödemeli GSM operatörlerinde mobil ödeme bozumu veya mobil ödeme ile alışveriş yapılması zorunlu ise o halde öncelikle mobil ödeme limitiniz dahilin de hattınıza bakiye yüklemesi yapılması gerekmektedir. Türkcell, Türk Telekom ve Vodafone faturalı hatta tanımlanmış olan alış veriş kredisi olmaktadır.  Mobil bozum bakiyeleri ise farklı nedenlere bağlı olarak kişiden kişiye, GSM hattından hattına farklılık göstermektedir. Mobil ödeme bozdurma nedir?  Mobil Ödeme Nasıl yapılır? Mobil ödeme siteleri nelerdir? Mobil ödeme nakite çevirme… Şeklinde onlarca soru aklınıza gelebilir. Adım adım Türkcell mobil ödeme bozdurma, Türk Telekom mobil ödeme bozdurma, Vodafone mobil ödeme bozdurma ve mobil ödeme nakit 7/24 kısımları yazımızda yer alacaktır.

Mobil ödeme ile alışveriş yapılması imkan sağlanmaktadır. Alışveriş yapılan bilindik sitelerin başında N11 gelmektedir. Satın alım yapacak olduğunuz ürünleri normal alışveriş yapar şeklinde sepete ekleyip en son adres mail ve teslimat bilgilerinden sonra ödeme kısmına gelindiğinde ise paycell ödeme seçilmesi ile işlem mobil bozum aşamasına geçmektedir. Bu kısma gelmeden önce Türkcell mobil ödeme açık olması gerekmektedir. Türkcell mobil ödeme açma sms (MOBILODEME AC yazıp 7777’ye göndererek hattınızı mobil ödemeye açık hale getirebilirsiniz.) ile yapılmaktadır. Yada müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek yapılabilmektedir. Mobil ödeme açık hale getirilmesi ile sepette olan ürünleri Paycell ödeme seçmeniz halinde sistemde olan Türkcell hattınıza anında onay sms gelmektedir. Onay sms’i içinde yer alan kodu yazarak mobil ödeme ile alışveriş tamamlanmış olmaktadır. Gene aynı şekilde işleminiz yok ise sms ile veya müşteri hizmetlerinden mobil ödeme kapatma işlemini yapabilirsiniz. Alışveriş yaparak ürün almak istemeyen nakit almak istediklerinde ise Türkcell mobil ödeme bozdurma yazımıza göz atabilirsiniz.

Mobil Bozum Vodafone de Nasıl Yapılır

Vodafone Gsm operatörü tarafından kullanıcılara destek olan bir diğer operatördür. Burada vodafone yanımda uygulaması alışveriş yapılan adres olmaktadır. Vodafone market alışverişini uygulamasına getirmiş ve bunu da reklamlar ile kısa zamanda işlevsel hale getirmiştir. Günlük ihtiyaçların karşılanması yanında birçok elektronik cihazda gene vodafone yanımda içinden yer almaktadır. Vodafone yanımda içinden ürün satın almak istediğinizde profilde yer alan adres ve mail isim soy isim gibi temel bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Buradan aynı zamanda mobil ödeme limitinizi de kontrol edebilirsiniz. Uygulama içinden sizlere tanımlanmış olan vodafone mobil ödeme limitleri de gene işlem başına verilebilecek üst limit ayarlaması şeklinde yapılabilmektedir. Buradan market alışveriş yapabilirsiniz yada vodafone mobil ödeme bozdurma konumuzda detaylı olarak sizlere belirtildiği şekilde nakit çevirme işlemi yapabilirsiniz. Düşük komisyon ve hızlı hizmet ile mabil nakit her daim sizlere yardımcı olmaktadır.

Vodafone pay mobil ödeme olarak ta adlandırılan bozum işlemlerinde vodafone yanımda içinden e pin alınması ve bununda tarafımıza iletilmesi ile bozumu yapılmaktadır. Bu şekilde yapılan işlemleri sms ile yapmak isteyen kişilere kesinlikle itibar etmeyin. Canı yanan ve yanmakta olan yüzlerce kişi bulunmaktadır. Vodafone yanımda içinde alınmış olan ürün epin kodu tarafınızdan görülmektedir. Bu sayede kodun kullanım yerine ulaşmanız mümkün olmaktadır. Lakin sms ile yapılan vodafone mobil ödeme nakite çevirme işleminde kodun epin in sizin tarafınızdan görülmesi mümkün değildir. Zaten sms ile yapılan işlemden sonra iletişim halinde olduğunuz whatsap numarasında yer alan karşı kişinin görüşmeleri de aynı zamanda silinip engelleneceksiniz. Banka hesabınız da kodu görmediğiniz gibi size vaat edilen bakiyeyi de görmeniz mümkün değildir. Bu nedenle mobil ödeme nakit 7/24 içeriğimizde detayları ile sitemiz üzerinden işlem yapmanız önerilmektedir.

Mobil bozum
Mobil bozum

 

Mobil Bozum Türk Telekom da Nasıl Yapılır 2023

Türk telekom mobil bozum hizmetleri alanında sıralamaya sokulsa en fazla sıkıntılı olan operatör olarak göze çarpmaktadır. Birçok kez sistemsel olarak hata alınması yanında kullanım alanı kısıtlamasından dolayı ise kullanıcılarına mağduriyet yaşamaktadır. Ön ödemeli hatlarında Türk Telekom mobil ödeme bakiyesi 800 tl şeklinde beyanda bulunurken bunun sisteme nakit para yüklenmesi ile ön ödemeliler de olacağı belirtilmemektedir. Kullanım yeri gene kendi sitesi olan playstor üzerinden yapılmaktadır. Fakat playstor üzerinden işlem her hangi bir market ürünü alıp evin ihtiyacını karşılarım şeklinde bir düşünceye kapılmayınız. Türk telekom mobil ödeme bozdurma şeklinde mabil nakit üzerinden en düşük oran en yüksek ödeme alınması şeklinde nakit paranız ile 3. Taraf marketlerinden ancak işleminizi yapabilirsiniz. En fazla mobil ödeme kullanıcıların zorlandıkları türk telekom mobil ödeme nakite çevirme GSM operatörü Türk telekom olmaktadır. Bunun gibi işlemlerde site uzmanlarımız tarafından gerekli destekler 7/24 sağda yer alan whatsap hattından yada solda yer alan canlı destekten anında sağlanmaktadır.

Güvenilir mobil ödeme bozdurma siteleri ile yapacak olduğunuz mobil bozum işlemleri düşük bakiyeler olması yanında 1250 tl vodafone mobil ödeme bakiyesi şeklinde yüksek sayılan rakamlarda da olmaktadır. Kalitesi kanıtlamış ve sürekli olarak kendini yenileyen dinamik bir yapıda yer alan adresimiz bu konuda zaman sınırlaması olmadan dakikalar içinde ihtiyacınız olan nakite ulaşmanızı sağlamaktadır. Bu konuda en küçük endişe duymadan sahip olduğunuz mobil bozum bakiyeleri değerinde nakite çevrilmektedir. Mobil ödeme nakite çevirme denildiğinde akıllara kazınmış olan adresimiz ve hizmet kalitemiz binlerce kişinin telefonunda numaramızın kayıtlı olması ile sorunsuz bir şekilde ilerleyen işlemler yapmasını sağlamaktadır. Mobil bozum işlemlerinde sitemiz üzerinden yapacak olduğunu hiçbir işlem abonelik veya üyelik şeklinde bir işlem olmamaktadır. Bu nedenle siz istemedikten sonra faturanıza ek bir fatura yükü gelmesi söz konusu değildir. Gelinmiş olan son durumda bazı linkler ile mobil abonelikler yapılmaktadır. Firmalar tarafından gönderilmiş olan üyelik linki ile siz farkına varmadan televizyon paketi, oyun üyeliği gibi can sıkıcı durumlar ile karşılaşılmaktadır. Bu şekilde sorun ile mücadele etmek istemiyorsanız tek adresiniz mabil nakit olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geçiniz
Merhaba size nasil yardımcı olabiliriz?
Şimdi aktifim ve size yardımcı olabilirim.