Hızlı İletişim

Güvenilir Mobil Ödeme Bozdurma Siteleri Nasıl Belirlenir

Güvenilir mobil ödeme bozdurma siteleri, meyt bozum, mobil ödeme dolandırıcılık,

Güvenilir mobil ödeme bozdurma siteleri belirlemek için nasıl ve ne şekilde inceleme yapılması gereklidir. Burada önemli olan dolandırılmadan bu yazımıza ulaşmış olmanızdır. Eğer güvenilir mobil ödeme bozdurma siteleri arayışınız dan önce en az bir defa dolandırıldı iseniz kendisiniz şanslı hissetmeniz gerekiyor. Mutlaka dolandırılma olayı kişilerin başına gelmektedir. Neden nasıl veya mutlaka olmasında yatan sebepler ise Google reklamları ve sosyal medya yanıltılmasıdır. Birçok kişi bankalar neslinde kredi limiti dolmuş veya uzun süreli kredi çekmek istemediği durumda kısa süreli sıkışıklıklarını 300 500 tl şeklinde olanları vodafone mobil ödeme nakite çevirme veya diğer şekilde operatörler sayesinde nakite çevirme yapmak istemektedir.

Mobil bozum için ise özellikle Google ye meyt bozum gibi veya mabil nakit bozum gibi nokta atışı bir şekilde girmediniz, bu işte referans olmadan kendiniz direk Google veya sosyal medya üzerinden mobil ödeme bozdurma yapmak istediğinizde ise dolandırıcıların Google üzerinde sizler için hazırlamış oldukları tezgaha düşmeniz kaçınılmaz olmaktadır.

Güvenilir Mobil Ödeme Bozdurma Başlığında Dolandırıcı Cephesi

Bozum yapmak isteyenler genelde mobil ödeme bozdurma diye acele bir şekilde Google arama motoruna yazmaktadır. Buradan gelen veya Google üzerinden bozum yapan siteye ulaşmak isteyen kişiler dolandırıcılar için ikinci sırada olan kişi grubudur. Az çok olayın ne olduğu ve piyasanın ne rakamlar ile döndüğünü bilmektedir. Fakat hangi sitenin güvenilir mobil ödeme bozdurma sitesi olduğu konusunda fikri yoktur. Bu durumda dolandırıcı olan bozum merkezi görünümlü olan siteler direk Google ye reklam parası ödeyerek google’nin aramada sizlere sunduğu sıralama da ilk 5 sırayı almaktadır. Sizler güvenilir mobil ödeme bozdurma siteleri diye arattığınızda da gene ilk beş sıra bu kişiler tarafından tutulmuş durumdadır. Birinci sıra da yer alan siteye girilir bakılır oranlar farz et ki 250 bozum 230 ödeme şeklinde ve bu bakiye cezbeder. Ama birkaç site gezince 250 de 230 şeklinde bir ödemenin mümkün olmadığı düşünülür. Netice de size birisi 250 tl değerinde bir ürün verse ve sizde ona 230 tl nakite vermezsiniz. Bu düşünceden dolayı siteden çıkarsınız.

İkinci sırada yer alan güvenilir mobil ödeme bozdurma siteleri aramasında yer alan siteye girersiniz. Bakarsınız oranlar makul olmaya başladı 250 de 180 falan veriliyor sitenin her tarafında dolandırıcı olan sitelere dikkat edin sektörde sadece biz güvenliyiz şeklinde açıklamalar size whatsaptan iletişin kurmanızı sağlar. Geçer pazarlığa başlanır hatta içinde bulunulan durum anlatılır ( ekmek param yok, hastaneye gideceğim param yok, yolda kaldım yakıt alacağım v.b). İnsanı sıkışıklıklar ile derdinizi dolandırıcı olan lakin farkına varmadığınız sitenin whatsap hattına anlatırsınız. Karşınızda genelde nerede ise derdinize oturup ağlayan kişi var şeklinde hareket eden firma yetkilisi hızlıca tel numaranızı ister iban isim soyisim ister.

Dakikalar içinde işlemler başlar birinci sms evet, 2. sms evet, 3. Sms evet dedikten sonra ise birden ne olsun ekranda yer alan görüşme kaydı silinir ve numaranız engellenir.  Google ilk sırada olandan kurtuldunuz. Reklamlar ile ikinci sırada olandan yakalandınız. Bu sizin sunucunuz mu tabi ki kesinlikle hayır. Önemli olan meyt bozum şeklinde nokta atışı güvenli siteye ulaşmak veya şuan içinde bulunduğunuz siteden işlem yapmaktır. Neden meyt bozum önerilir yazımızın devamında açıklamaları yer alacaktır.

Sosyal Medya Üzerinden Güvenli Mobil Bozum Dolandırıcılığı

 

Güvenilir Mobil Ödeme Bozdurma Siteleri
Güvenilir Mobil Ödeme Bozdurma Siteleri

Sosyal medya özellikle instagram ve facebook üzerinde genelde faturaya kredi verilmesi şeklinde dolandırılmalar söz konusu olmaktadır. Birçok kişinin kredi notunun düşük olmasından dolayı bankalar ile mesafeli bir ilişki içinde olmaktadır. Bu durumda ise reklamlar ile sosyal medya üzerinden kredi verilme garantisi verilir. Bu kısımda kendilerini haberleşme operatörleri müşteri temsilcisi gibi tanıtan kişiler kurumsal bir iletişim dili ile sizleri ikna etmektedir. Maddi olarak zor durumda olan vatandaşa ne kadar ihtiyacı olduğu sorulur ve numarası istenir. Bu sırada verilen numara ile her hangi bir işlem yapılmaz birkaç dakika sonra ise size muhteşem bir haber talep ettiğiniz 20 bin birkaç sms işlemi sonrasında hesabınıza yatırılacaktır. Birde ödeme tablosu sunulur.

Hemen cepte para yok dosya masrafını da arkadaşlar düşünmüştür. Siz zahmet etmeyin. Güvenilir mobil ödeme siteleri veya sosyal medya adresi size taahhütsün imzasız anlık kredi çıkartmış ve sizden de beş kuruş çıkmadan hesabınıza yatacaktır. Hemen kredinizin iptal olmaması için dosya masraflarını sözde krediniz den kesilmesi için smsler gelmeye başalar bir iki üç derken sms gelmez olduğunda bilin ki mobil ödeme bakiyeniz bitmiştir. Kişiler ise sizi engellemiş ve siz de 20 bin kredi beklerken genelde tencent pubg firması üzerinden mobil ödeme bakiyeniz ile oyun kodu alınmıştır. Kuruşuna kadar da bakiyeniz harcanmıştır. Operatör firmanızı arar iptal ettirmek isterseniz de siz gelen smslere EVET şeklinde cevap verdiğiniz için her hangi bir şekilde iptal söz konusu olmaz.

                Güvenilir Mobil Ödeme Siteleri Nasıl Tespit Edilir

Burada örnek bizim sitemiz veya bizden farklı olan meyt bozum ele alınacak olur ise öncelikle iletişim numaralarını Google de sorgulatınız. Her hangi bir şikayet var mı diye şikayet var olur veya forumlar olsun kontrol ediniz. Bunun yanında çekinmeden site içinde yer alan yazıları tek tek gözden geçirin. Bunun yanında canlı destekten aklınıza takılanları sorunuz. Şirket numarası olan whatsap hatlarından uzak durunuz. Yurt dışı numaralarından uzak durunuz. Com, net ve org uzantılı olanları pek itibar etmeyiniz. Youtube de mesela meyt bozum için hazırlanmış olan çok güzel fenomen videosu bulunmaktadır. Kimse dolandırıcı olan bir siteye kefil olmaz. Aynı şekilde mabil nakit içinde gene sosyal medya üzerinden destek paylaşımları yapılmaktadır.

Güvenli mobil ödeme bozdurma siteleri arayışınızda mutlaka siteye direk giriş yapınız. Meyt org bozum veya mabilnakit şeklinde yazıp giriş sağlayınız. Bu iki adres yüzde yüz ödeme yapan mobil ödeme bozdurma alanında sektörün yüzde yüz başarısına sahip olan iki adrestir. Güveli ve huzurlu aynı zamanda hızlı bir şekilde nakite ulaşmanız sağlanır. Burada veya meyt üzerinde kesinlikle bir tek kişinin mağdur olduğu söz konusu değildir. Onlarca web araştırmasında saatlerce inceleme sonrasında deneme işlemi yapılmış ve 5 dakika gibi bir süre içinde hesaba para gelmiştir. Hem de tüm operatörlere eşit orandan yüzde 60 ödeme yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geçiniz
Merhaba size nasil yardımcı olabiliriz?
Şimdi aktifim ve size yardımcı olabilirim.