Hızlı İletişim

Türk Telekom Mobil Ödeme Nakite Çevirme Zararsız

Türk telekom mobil ödeme nakite çevirme, mobil ödeme nakitte çevirme, türk telekom mobil ödeme nakitte çevirme dolandırıcılar,

Mobil bakiyenin dönüştürülmesi yada ihtiyaç olan ürünün alınıp değerinde az da olsa düşük bir değere satılması şeklinde günlük yaşamda yapılan dönüşümler Türk telekom mobil ödeme nakitte çevirme zararsız şekilde nasıl yapılır? Hangi firmadan mobil ödeme bozdurma yaparsan en az zararla çıkarım? Hangi mobil ödeme bozum sitesinden işlem yaparsam paramı net bir şekilde alabilirim? Şeklinde aklınızda onlarca soru ile zor durumdan kurtulmak için mobil ödemenizi nakite çevirmenin yollarını aramak stresli ve güvensiz olmaktadır.

Türk Telekom Mobil Ödeme Nakite Çevirme Dolandırıcılık Yöntemi Uzak Durunuz

Türk Telekom mobil ödeme nakite çevirme kısmında genelde yapılan karşınıza facebook reklamları çıkabilmektedir. Hatta facebook üzerinden telekomünikasyon temsilcisi olarak kendisini tanıtan kişiler mesaj atmaktadır. Bu mesajlarda Mobil operatörünüz üzerinden sizlere kredi verildiği gibi bir YALAN söylenilmektedir. Ekonomik sıkıntılar içinde yer alan binlerce kişi bankalar gözünde sicilleri kötü veya işsiz olduklarından dolayı direk inanmak durumunda kalmaktadır. Sizden ne kadar krediye ihtiyacınız olduğu sorulur. Talebiniz anlık olarak evet size Türk telekom mobil hattınız üzerinden 5 bin, 10 bin, hatta 20 bin kredi çıkıyor şeklinde direk cezbeden miktarları sunmaktadırlar. Türk telekom mobil ödeme bozdurmak isteyen kişi veya diğer operatör kuklacıları vaade kanarak kişilerin istediklerini yerine getirmeye başlarlar.

Tarafınıza dosya masrafı için sms gelecek veya kredinizin onaylanması için sms gelecek EVET veya ONAY yazıp cevaplayın diye arka arkasına facebook veya whatsap üzerinden baskı kurulmaya başlanır. Tam süreçte size gelen sms aslında kredi için değil Türk telekom mobil ödeme bakiyeniz ile genelde Pabgci oyunu kodu alınması olmaktadır. Siz onayladıkça dolandırıcı olan kişiler sizin mobil ödeme bakiyenizi kullanarak alış veriş yapmakta ve faturanız katlanmaktadır. Mobil ödeme bozdurma bakiyeniz bitene kadar size sürekli kredi dosya masrafı için onaylayın şimdi krediniz için son bir onay veya işlem için son sms şeklinde sürekli mesaj çekilerek süresi dolmadan size gelen oyun kodu alış sms inin onaylanmasını sağlamaktır. Bu şekilde sırası ile verilen onaylardan sonra ise birden işlemler sonlanır whatsap görüşmesi silinir ve engellenirsiniz. Elinize almış olduğunuz kredi anlık olarak sıfır en yakın fatura da ise yüklü bir miktar fatura borcu olmaktadır. Evet bu kadara …. Ne olur mu demeyin oluyor ve şuan hala devam ediyorlar.  Bu şekilde reklamlar ile Google ilk sayfasının ön sıralarında yer alan sitelerden uzak durunuz. Bu sitelerden işlem yapmanızda yüzde yüz zarar yazınız. Yüksek oran ile türk telekom mobil ödeme nakitte çevirme yüzde 99 dolandırıcılara oyun kodu alarak zarar şeklinde olmaktadır.

Sizlere ısrarla oyun kodu aldırmak isteyen kişilerden veya neyidigi belirsiz sadece sitesinde telefon ve fiyat tablosu olan adreslerden uzak durmakta sizlerin cüzdanına ve telefon faturasına gelebilecek riski önleyecektir. Türkcell mobil ödeme bozdurma paycellden yapılırken gene türk telekom mobil ödeme de farklı sistemler ile nakitte çevrilmektedir. Tek dikkat edeceğiniz nokta işlem yapmak istediğiniz sitenin canlı desteğinden ve 05346843514 şeklinde gerçek bir telefon numarasına sahip olmasıdır. Bu şekilde size net bir şekilde iletişim kanalları acık olan firmamız 7/24 güvenli mobil ödeme bozdurma adresi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Tercih eden binlerce kullanıcımız yüzde yüz ödemesini almış bir şekilde ilerleyen zamanlarda tekrar ziyaretçimiz olmaktadır.

En Az Komisyonla Türk Telekom Mobil Ödeme Nakite Çevirme

Piyasada yer alan birçok sitede sıklıkla karşınıza çıkan rakamlar 120 de 100, 240 da 200 veya 360 a 350 ödeyeceğini söyleyen siteler olmaktadır. Bu şekilde oranlar kesinlikle ama kesinlikle uydurma ve dolandırıcılık eseridir. 120 de 100 size verebilmesi için ise bozum yapıp almış olduğu ürünü nakitte çevirecek üzerine de nerden baksan 20 30 tl daha kendisi koyup size ancak o zaman 100 tl verebilir. Bu şekilde bir dünya var mı tabi ki hayır. Onun için sitemiz üzerinden genelde net bir şekilde türk telekom mobil ödeme nakitte çevirme düşük ama gerçekçi olan oranlar ile sizlere sunulmaktadır. Mesela yüzde 60 tarafınıza net ödeme yapılır. Bu işlemlerde sms işlemi veya İstanbul kart yüklemesi şeklinde 2 türlü işlem ile sizlere anlık ödeme garantili olarak hizmet verilmektedir. Mabilnakit olarak hızlı ve güvenli olmanın yanında sizlere direk en az zarar ile türk telekom mobil ödeme nakite çevirme yapılmaktadır. İşlemler de ise her kullanıcımızın işi başlar ve ödemenin ulaşmış olduğu teyidi alındıktan sonra yeni misafirimiz ile yola devam edilmektedir. Tüm bu çalışmalar vodafone mobil ödeme bozdurma veya Türkcell paycell bozdurma şeklinde 3 operatör firması ile hızlı bir şekilde devam etmektedir. Hakkında en küçük bir şikayet veya olumsuz yorum bulunmayan sitemizden sizde şimdi destek alabilirsiniz. Aklınıza takılan türk telekom mobil ödeme nakite çevirme veya farklı her konu da gene canlı destek uzmanlarımız ve whatsap uzmanlarımız sizlere yardımcı olmak için hazır bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geçiniz
Merhaba size nasil yardımcı olabiliriz?
Şimdi aktifim ve size yardımcı olabilirim.