Hızlı İletişim

Mobil Ödeme Bozdurma Paycell Türkcell Mobil Ödeme Kullanılamıyor Çözümü

Mobil Ödeme Bozdurma Paycell Türkcell Mobil Ödeme Kullanılamıyor Çözümü

Paycell uygulaması Türkcell tarafından sunulan mobil ödemenin kontrolü için hazırlanmış olan uygulamasıdır. Paycell uygulaması aynı zamanda paycell kart ile nakit çekilmesi yanında uygulama içinde bunun oyun ve benzeri yerlerden alış veriş yapılmasına olanak sağlamaktadır. Farklı mobil ödeme alış veriş sitelerinde de gene paycell ile ödeme yapılmaktadır. Paycell Türkcell kullanılamıyor veya mobil ödeme bozdurma kısmında bakiye sıfır görünüyor şeklinde sorunlar ile karşılaşılmaktadır. Türkcell finansal alt yapısına bağlı olarak bazen güvenlik önlemi olarak alış verişlerde onay vermemektedir. En bilindik mobil ödeme bozdurma ile alış veriş yapılan N11 sitesinden bile alış veriş yapılmasında birinci siparişten sonra yüklü sipariş yani 300 400 tl şeklinde sepet oluşturulduğunda ise direk sipariş ödemesi iptal olmaktadır. Burada sistem sizi spam olarak algılamaktadır. Paycell Türkcell mobil ödeme kullanılamıyor diye alış verişler yarıda kesilmektedir

Paycell bakiyenizin bir kısmını Şok marketlerden 5 tl karşılığında alabilecek olduğunu paycell kart ile nakitte çevirebilirsiniz. Nakit şekilde mobil ödeme bozuma gerek kalmadan direk banka hesabınıza veya paycell kartınıza ödemenizi alabilirsiniz.

Paycell Türkcell Kullanılamıyor Paycell Kart Nasıl Eklerim

Paycellin fiziki kartını alıp direk paycell uygulamasından kartlarım sekmesinden eklenmesi ile kullanılmaz. Öncelikle kimlik ve adres teyidi yapılmalıdır. Adres teyidi için e devlet üzerinden alacak olduğunuz İkamet belgesi veya adınıza kayıtlı olan her hangi bir fatura ile Türkcell müşteri hizmetleri merkezine gitmeniz gerekmektedir. Türkcell müşteri hizmetleri merkezi tarafından bilgileriniz sisteme eklenerek kısa zamanda adres ve kimlik onayınız paycell uygulaması üzerinden görülebilecektir. Uygulama üzerinde kimlik onaylanmasından sonra Cüzdanım, Kartlar, Paycell kart ekle işlemlerini sırası ile takip ederek Şok marketlerden almış olduğunuz paycell kartınızı sisteme tanımlayabilirsiniz. Bu tanımlama işlemi sonrasında Türkcell mobil ödeme limitinizin paycell 500 tl veya üstü olmaya başladığında bir kısmını eklemiş olduğunuz paycell kartınıza aktarım yaparak ATM lerden direk nakit olarak alabilirsiniz. Geri kalan kısım ise mobil ödeme bozdurma ile nakite çevirebilir veya alış veriş sitelerinde ihtiyacınız olan ürünleri mobil ödeme bakiyeniz ile alabilirsiniz.

paycell kart
Paycell Kart

Türkcell mobil ödeme bozdurma şeklinde gene farklı şekillerde bakiyeniz dolandırıcı olmayan mobil ödeme bozdurma sitelerinden nakite çevrilebilir. Bu kısımda ise dikkatli olunması gereken kısım ise gerçek ödeme dekontları ile ve yıllardır sektörde yer alan kurumsal firmalar ile bozum yapmaktır. Bu kısımda adresimizden canlı destek veya whatsap üzerinden iletişim kurarsanız anlık olarak işleminiz düşük komisyon ile gerçekleştirilecektir.

Paycell Türkcell Kullanılamıyor Nedeni Nedir

Paycell uygulaması kendi içinde önlem almaktadır. Paycelli açılmış olan numaranın sim kartı aynı telefonda takılı olmalı. Bunun yanında sık sık aynı telefondan farklı simler ile paycell giriş çıkışı yapılmamalı. Bu şekilde bir durum yaşamışsanız gene ya bekleyip sonrasında işlem yapmalısınız. Yada telefonu fabrika ayarlarına geri döndürüp paycell tekrar yüklenmelidir. Paycell mobil ödeme işlemleri ile nakitte çevrilmesinde yapılan oyun pini alma veya İstanbul kart yüklemesinde sıklıkla oyun pinleri bölümü çıkmayabilir. Burada meydana gelen sorun ise telefonun Iphone markası olmasıdır. Iphone marka bir telefondan paycell açılmış ise oyun pinleri sekmesi çıkmaz. Mobil ödeme ile alış veriş yapılan aracı kurumlar üzerinden oyun satın alma işlemini gerçekleştirebilir yada mobil ödeme bozdurma sistemlerinden nakit elde edebilirsiniz

Paycell Türkcell mobil ödeme kullanılamıyor veya mobil ödeme bozdurmak istediğimizde işleminiz şimdi yapılamıyor şeklinde sorunlar ile karşılaşmış gene de yukarıda verilen fikirler ile sorun çözülmedi ise canlı destek hattımız şimdi destek alabilirsiniz. Karşılaşmış olduğunuz sorun ile ilgili gerek paycell Türkcell kullanılamıyor gerekse mobil ödeme bozdurma Türkcell ile ilgili sorunların net cevaplarını dakikalar içinde alabileceksiniz.

“Mobil Ödeme Bozdurma Paycell Türkcell Mobil Ödeme Kullanılamıyor Çözümü” için 2 cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geçiniz
Merhaba size nasil yardımcı olabiliriz?
Şimdi aktifim ve size yardımcı olabilirim.